Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трампа не хвилює, що Росія знову може втрутитися у вибори у США

За його словами, американські служби підготували для убезпечення від хакерських нападів.

Президент США Дональд Трамп зауважив, що його не хвилює потенційна загроза втручання РФ у проміжні вибори до американського Конгресу восени 2018 року, бо він упевнений в можливостях спецслужб США протистояти цьому.

Про це пише Укрінформ.

«Ми застосовуємо контрзаходи проти всього, що вони (росіяни – ред.) роблять, ми здійснюємо дуже потужні контрзаходи», - додав Трамп.

Він наголосив, що американські служби підготували для убезпечення від хакерських нападів, наприклад, системи резервного копіювання.

"Ми продовжуємо докладати всіх зусиль для того, щоб вибори 2018-го та 2020-го років відбулись належним чином", - зауважив глава Білого дому.

Також Трамп сумнівається, що російський уряд міг вплинути на результати президентських виборів, під час яких він став президентом.

ВідеоВтручання у вибори США: пов'язані з Росією Інтернет-тролі створили більше 3 тисяч сторінок

В межах розслідування російського впливу на вибори, яке проводить Конгрес, з'ясували кількість підробних тролями сторінок. Також помітили, що останні місяці президентської кампанії саме російські фейкові дописувачі півмільярда разів передрукувували часто скандальні повідомлення Трампа та його образи на адресу конкурентки Гілларі Клінтон.

Втручання у вибори США: пов'язані з Росією Інтернет-тролі створили більше 3 тисяч сторінок

"Росіяни не вплинули на наше голосування. Але дійсно, втручання мало місце, і це втручання, можливо, було здійснено з боку інших країн або інших фізичних осіб", - резюмував президент США.

Нагадаємо, що Порошенко попередив про загрозу втручання Росії в українські вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції