Трамп та Дуда підписали угоду про збільшення кількості американських військ в Польщі

Дата публікації
Перегляди
1341
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп та Дуда підписали угоду про збільшення кількості американських військ в Польщі

Фото: defense.gov

Тривалі перемовини між країнами закінчилися укладанням документу.

Президент США Дональд Трамп та його польский колега Анджей Дуда 23 вересня у Нью-Йорку підписали військову декларацію щодо розміщення в Польщі збільшеного контингенту американських військ.

Про це повідомляє видання Onet.pl.

Підписана в Нью-Йорку декларація про поглиблення співпраці в галузі оборони є описом декларації про співпрацю в галузі оборони від 12 червня цього року, яка підтверджує перебування в Польщі 4,5 тисяч військового персоналу США і оголошує про розгортання ще близько тисячі осіб.

Також Польща і США узгодили місця для посилення присутності американських військ у Польщі. Потенційними місцями є Вроцлав, Ласк і Люблінець. Ведеться діалог про місце розташування бойової групи танкової бригади.

Нагадаємо, влітку у Польщі відбулися найбільші цього року військові навчання DRAGON-19, в яких взяли участь 18 тисяч солдатів з 12 держав НАТО, а також 2,5 тис. одиниць військової техніки. Навчання триватимуть чотири дні, вони проходять на суші, на морі, в повітрі і кіберпросторі. Головна мета маневрів – перевірити сумісність польських військових частин з військами союзників, які дислокуються у Польщі в рамках зміцнення східного флангу НАТО.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1341
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація