Трампа звинуватили в зґвалтуванні та закликали здати біоматеріал для аналізу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На сукні жінки є сліди ДНК, їх хочуть порівняти зі зразками президента США.

Президент США Дональд Трамп став фігурантом скандалу щодо зґвалтування. Про це повідомляє Associated Press.

Звинувачення на адресу глави держави озвучила журналістка американського видання Elle Джин Керролл. З її слів, у 1990-х роках Трамп заманив її обманом до примірочної кабінки в супермаркеті та вчинив стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру – стягнув колготи та зґвалтував, після чого втік. На сукні постраждалої нібито знайдено чотири різних зразки генетичних матеріалів, тож адвокати Керролл вимагають від президента надати свою слину для проведення аналізів і зіставлення ДНК.

Юристи Керролл наголошують, що у Трампа немає підстав відмовити, якщо він переконаний у власній невинуватості. Офіційно Білий дім не відповів на цей закид, однак раніше президент уже говорив, що не знайомий із журналісткою, а якщо вона пише книгу щодо якихось стосунків із ним, то цей твір слід продавати у відділі художньої літератури або фантастики. Американський лідер заявив, що шляхом скандалу авторка лише підігріває інтерес до своєї книги, однак за неправдиві звинувачення таких людей слід карати.

Імовірно, долю зобов’язання щодо надання матеріалу для аналізу ДНК буде вирішувати суддя, котрий розглядатиме позов журналістки. Керролл звернулася до суду з позовом проти Трампа восени минулого року. Вона вважає, що президент має компенсувати їй завдані страждання, а також зіпсовану звинуваченнями в брехні репутацію. Таке пізнє звернення до суду Керролл пояснила тим, що всі ці роки нібито боялася розправи Трампа та проблемами для власної репутації, однак після низки резонансних зізнань в інших скандалах, пов’язаних із сексуальним насильством у США, наважалися повідомити про власну історію.

Відео Нова фаза імпічменту Трампа: перший день з трибуни Сенату говорить його захист

Майк Помпео вже  за 5 днів приїжджає до Києва з дводенним візитом – на тлі імпічменту президента Трампа, в якому поведінка президентської команди з Україною - головний аргумент обвинувачення. Засідання триває просто в ці хвилини. ТСН пильно стежить за ним і розкаже про останні подробиці, та чого чекати наступного тижня.  

Нова фаза імпічменту Трампа: перший день з трибуни Сенату говорить його захист

Залиште свій коментар

Вибір редакції