Трансляція в Facebook жахливої пожежі і дивовижний порятунок дитини: історії зі згорілого будинку в Лондоні

Дата публікації
Перегляди
3188
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трансляція в Facebook жахливої пожежі і дивовижний порятунок дитини: історії зі згорілого будинку в Лондоні

Фото: Reuters

Мешканці будинку й очевидці писали в соцмережах, як люди намагалися уникнути вогню, і розповідали історії чудових порятунків.

Пожежа в житловому будинку в Лондоні забрала життя 17 осіб.

Люди, які знаходилися в той момент в будівлі або поблизу, в соціальних мережах розповідали про те, як намагаються врятуватися або змиритися з неминучим, - про це пише Medialeaks.

30-річна мешканка будинку Ранья Ібрхам жила на 24-у поверсі будівлі. Коли почалася пожежа, вона спустилася поверхом нижче, закрилася там в квартирі своїх друзів і транслювала те, що відбувається в Facebook. Сама Ранья, а також двоє її дітей нині вважаються зниклими без вісти. На відео постійно чути, як вона каже "О боже", але продовжує знімати, незважаючи на вогонь. Останнє повідомлення Ранья відправила своїй подрузі. Жінка написала арабською: "Прости мене за все, прощай".

Фото: Reuters

Тінеджер Пол Діллон вже засипав разом зі своєю подругою, коли раптом помітив за фіранками дивні відблиски з будинку по сусідству. Він допоміг шести жінкам вибратися назовні, але вони переживали за свого батька, який, за їх словами, застряг у ліфті. "Це як з вежами-близнюками: ти просто знаєш, що там всередині горять тіла. Має бути набагато більше загиблих, ніж оголосили на даний момент. Подивіться на будівлю, вона досі горить і димить," - заявив він.

Тим часом, Донна Харінгтон розповіла, що вежа вже горіла 20 років тому.

Пожежний на ім'я Мік опублікував фотографію свого шолома з написаними на ньому ім'ям і номером. "Ти знаєш, що не буде нічого доброго, коли тобі кажуть написати твоє ім'я на шоломі перш, ніж ти увійдеш всередину!", - заявив він.

Ти знаєш, що не буде нічого доброго, коли тобі кажуть написати твоє ім'я на шоломі перш, ніж ти увійдеш всередину!

Фото: Reuters

16-річна Інес Альвес врятувалася разом зі своєю сім'єю з квартири на 13-у поверсі. Незважаючи на пережиту вранці пожежу, дівчинка вирушила на підсумковий іспит з математики в школі. Але іспит з історії в другій половині дня вона пропустила.

Нагадаємо, що мусульмани, які не спали через піст в Рамадан, врятували життя десятків людей.

Мусульманські хлопчики бігали і стукали в двері людей, які спали. Халід Сулеман Ахмед розповів, що недавно переїхав в будинку з тіткою і коли почалася пожежа, він відразу почав стукати у двері своїх сусідів, щоб розбудити їх. За його словами, пожежна сигналізація не спрацювала.

Не обійшлося і без дива: одне немовля мати просто скинула зверху, благаючи про допомогу. Знизу підбіг чоловік і зловив дитину.

Нагадаємо, пожежа в багатоповерхівці в Лондоні відбулася в середу, 14 червня. З нею боролися 200 пожежників і 40 пожежних машин. Вогонь поглинув усі поверхи від другого до верхньої частини башти.

Зросла кількість жертв лондонської пожежі

Зросла кількість жертв лондонської пожежі

Дата публікації
Перегляди
3188
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація