Труїла цианідом: в Японії жінка нажилася на смерті чоловіка та коханців 

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Труїла цианідом: в Японії жінка нажилася на смерті чоловіка та коханців 

pixabay.com

Жінка буде відбувати довічний термін.

В Японії суд останньої інстанції відхилив апеляцію, яку подала 74-річна серійна вбивця Ісао Какехі. Жінка здійснила злочини заради заробітку (в загальній сумі близько 800 мільйонів ієн), вона засуджена до смертної кари.

Про це повідомляє CNN.

Какехі була заарештована 2014 року. Через три роки окружний суд Кіото визнав її винною у вбивстві чоловіка, двох співмешканців і в одному замаху на вбивство. Судовий процес, який називають одним з найдовших в історії Японії, тривав чотири роки. 

2007 року Какехі вчинила перший злочин: замість ліків підсунула своєму 78-літньому коханцеві Тосіакі Суехіро капсулу з ціанідом. Отрута призвела до сліпоти та інших проблем зі здоров’ям, чоловік вижив і помер лише через півтора року з причин, не пов'язаних з отруєнням.

2011-го жінка за допомогою агентства знайомств вибрала нову жертву - 71-річного Масанору Хонду. У березні 2021 року після зустрічі з нею він знепритомнів, коли їхав на мотоциклі, і через дві години помер у лікарні. 

Її третьою жертвою став 75-річний Мінору Хіоко, який до зустрічі з Какехі вилікувався від раку легенів. Як і у випадку з Суехіро, вона підмінила ліки ціанідом, а коли приїхала "швидка допомога", заборонила реанімувати чоловіка, який, за її словами, страждав від смертельної хвороби.

Через два місяці після смерті Хіоко жінка вийшла заміж за 75-річного Ісао Какехі, а через місяць після весілля завела ще одного таємного коханця. У грудні 2013 року її новий чоловік помер. Його смерть визнали підозрілою, тому було проведено розтин. У серці, крові і шлунку загиблого виявили смертельну дозу ціаніду.

За версією слідства, мотивом вбивства у всіх випадках були гроші. Всього вбивства принесли їй від 500 до 800 мільйонів ієн.

На суді  Какехі стверджувала, що невинна, потім заявила, що вбивала своїх чоловіків з ненависті, а потім відмовилася від своїх слів.

Нагадаємо, у США батьки 15-річної школярки виявили у її спальні чоловіка, який ховався у шафі цілий місяць.

Календар тижня: суворі закони шаріату, фінансова прірва та масове вбивство в США

Календар тижня: суворі закони шаріату, фінансова прірва та масове вбивство в США
Наступна публікація