Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Третина американських лауреатів Нобелівської премії з природничих наук є мігрантами

Така тенденція тримається понад століття.

Від 2000 року мігранти виграли 38% Нобелівських премій, що присудили американцями у галузях хімії, медицини і фізики.

Про це йдеться у звіті Національного фонду американської політики, передає CNN.

Зазначається, що тенденція є тривалою і від 1901 року ця цифра становить 35%.

Наприклад, цього року уродженка Франції Естер Дюфло і індієць Абхіджіт Банерджі – обидва професори Массачусетського технологічного інституту – були серед трьох лауреатів Нобелівської премії з економіки. Народжений в Великій Британії Стенлі Віттінґхем, професор Бінгемтонського університету в Нью-Йорку, був одним з трьох нагороджених Нобелівською премією з хімії. А народжений в Канаді Джеймс Піблз, професор Прінстонського університету, був одним з трьох лауреатів Нобелівської премії з фізики.

"Ці досягнення іммігрантів вказують на завоювання в Америці талантів з усього світу", - наголошується в повідомленні фонду. "Отримані дані не означають, що США має пускати лише лауреатів Нобелівської премії. Така політика була б вельми обмежувальною".

Як зазначив виконавчий директор фонду Стюарт Андерсон в колонці Forbes, незрозуміло, чи збережеться ця тенденція, зважаючи на зростання обмежень на імміграцію до США.

"Іммігранти продовжать завойовувати Нобелівські премії в галузі природничих наук. Однак вони не зможуть робити це від імені США", - написав він.

Відео Прем'єр-міністр Ефіопії став лауреатом Нобелівської премії миру

Абій Ахмед підписав мирну декларацію з Еритреєю. І таким чином припинив кровопролитну 20-річну війну між двома країнами. За цей час, за оцінками правозахисних організацій загинули до 100 тисяч людей. На відміну від решти Нобелівських премій, які вручають у шведській столиці, цю традиційно присуджує комітет норвезького парламенту.  

Прем'єр-міністр Ефіопії став лауреатом Нобелівської премії миру

Залиште свій коментар

Вибір редакції