Третя доба після землетрусу в Туреччині: з-під руїн продовжують витягувати живих

Турецькі рятувальники відкопали 18-річного студента та 27-річну дівчину: вони провели під уламками більше 60 годин.

На третю добу після потужного землетрусу в Туреччині рятувальники продовжують діставати з-під завалів будинків живих людей.

Так, у місті Ван витягнули 27-річну вчительку, яка провела під руїнами 67 годин. Після того, як її доставили в польовий госпіталь, у неї зупинилося серце, проте лікарям вдалося врятувати дівчині життя.

А з-під завалів в Ерджиші дістали 18-річного студента, який провів під уламками 61 годину.

"Рятувальна команда використовувала крихітні відеокамери, прикріплені до паличок, щоб знайти потерпілого, і вибухнула оплесками, коли він вийшов", - пишуть західні ЗМІ.

А напередодні стало відомо, що під завалами в Ерджиші дивом вижило 14-денне немовля. Малятко, її маму та бабусю вдалося витягнути на поверхню.

Жертвами землетрусу на південному сході Туреччини, за останніми даними, стали більше 450 людей. Сотні вважаються зниклими безвісти, тож очікується, що кількість загиблих зростатиме. Однак рятувальні роботи досі не припиняються. Раніше місцеві сейсмологи прогнозували, що кількість загиблих може становити від 500 до тисячі людей.

У середу також стало відомо, що Туреччина погодилася прийняти гуманітарну допомогу від майже 40 країн, які запропонували її після землетрусу в Вані.

Землетрус магнітудою 7,2 стався на південному сході Туреччини вдень 23 жовтня. Поштовхи відчувалися навіть в сусідніх Ірані, Вірменії та Азербайджані. Наййбільше постраждала турецька провінція Ван, зокрема місто Ван та повіт Ерджиш. Десятки будівель (більшість з яких - багатоповерхові) обвалилися.

Читайте також:

З-під завалів у Туреччині живим дістали 14-денне немовля

На сході Туреччини зафіксовано більше 200 підземних поштовхів

Жертвами турецького землетрусу стали до тисячі людей

Десяток країн кинулись рятувати Туреччину від наслідків землетрусу

Третя доба після землетрусу в Туреччині: з-під руїн продовжують витягувати живих

Третя доба після землетрусу в Туреччині: з-під руїн продовжують витягувати живих

Повʼязані теми:

Наступна публікація