Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Три десятки американських військовослужбовців захворіли лихоманкою Зіка

Серед заражених військовослужбовців — вагітна жінка.

33 американських військовослужбовців під час служби за кордоном захворіли лихоманкою Зіка.

Про це повідомляє CNN.

Серед заражених військовослужбовців — вагітна жінка.

Крім того, вірус був виявлений ще у шести членів сімей американських військових. Пентагон відмовився повідомити, скільки з них одужали і кому дозволено повернутися в Сполучені Штати.

Згідно з відомчих наказів, жінкам-військовослужбовцям дозволений виїзд з країн, де виявлена лихоманка Зіка.

Вірус Зіка цього літа може поширитися на Європу, хоча ймовірність серйозного спалаху захворювання невисока, заявила Всесвітня організація охорони здоров'я.

За даними ВООЗ, найбільш схильні до поширення вірусу узбережжя Чорного моря в Росії і Грузії, а також острів Мадейра. Країни, де рівень небезпеки спалаху оцінюється як помірний, - Франція, Іспанія, Італія і Греція.

У Великобританії ризик поширення вірусу малий. ВООЗ закликає владу країн знищити місця розмноження москітів та інформувати населення, особливо вагітних жінок - про негативні наслідки захворювання.

Спочатку вважалося, що приводить до важких уроджених дефектів вірус Зіка передається через укуси однієї з різновидів москіта - Aedes aegypti, або комара желтолихоманкового. Однак пізніше з'ясувалося, що процес передачі захворювання більш складний. Вірус Зіка небезпечний для майбутніх матерів тим, що пов'язаний із серйозними вродженими вадами розвитку, у тому числі мікроцефалією у новонароджених дітей.

Вірус Зіку в Європі

Нагадаємо, що в минулому році вірус Зіка охопив країни Латинської Америки, а потім поширився і в США і Європу. Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я назвала вірус Зіка загрозою світового масштабу. За даними ВООЗ, створення вакцини від захворювання знадобиться півтора року.

Пізніше стало відомо, що більше 2 млрд людей проживають в регіонах світу, де існує небезпека поширення вірусу Зіка, йдеться в дослідженні.

Фотогалерея Сміття, вогонь, дезинфекція. Як долають вірус Зіка в Коста-Риці (16 фото)

Відео Вірус Зіка може спричиняти неврологічний розлад

Залиште свій коментар

Вибір редакції