Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Три години і запитання конгресменів: у США допитали зятя Трампа

Кушнер потрапив під увагу розслідування по Росії у зв'язку з його зустрічами з російськими представниками.

Зять президента США Дональда Трампа й старший радник Білого дому Джаред Кушнер протягом трьох годин відповідав на запитання конгресменів під час закритого засідання Комітету з питань розвідки Палати представників США, який проводить розслідування щодо Росії. 

Про це інформує The Hill.

"Зять президента Трампа відмовляючись відповідати на запитання журналістів після засідання. А ось у комітеті коротко прокоментували хід слухань. Заступник голови комітету демократ Адам Шифф висловив своє задоволення від розмови з Кушнером. Мовляв, він готовий надати свідчення. Нагадаємо, що Кушнер потрапив під увагу розслідування по Росії у зв'язку з його зустрічами з російськими представниками, у тому числі послом РФ у США Сергієм Кисляком, представників кампанії Трампа з російським юристом, яка пропонувала компромат на Гілларі Клінтон. 

Відео Зять Трампа вимагав у росіян захищеної лінії для переговорів із Кремлем

Раніше повідомлялося, що зять нинішнього президента США Джаред Кушнер, опинився у центрі уваги американських слідчих через його зустрічі з представниками російського уряду й бізнесу.  

The Washington Post із посиланням на відомості джерела в адміністрації США повідомляло, що Кушнер пропонував послу Росії в США встановити прихований канал комунікацій між перехідною командою Дональда Трампа і представниками російського уряду. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції