Троє німців померли після щеплення проти свинячого грипу

Всі три жертви вакцинації були привиті препаратом Pandemrix виробництва британської фармацевтичної компанії GlaxoSmithKline.

Жертвами вірусу А/H1N1 у Німеччині вже стали 20 осіб. Ще три людини померли після щеплення проти "свинячого грипу".

За кілька годин після вакцинації проти "свинячого грипу" у Тюрингії померла 65-річна жінка та 55-річний чоловік. Ще один чоловік у віці 46 років помер у Вупперталі. Всі три жертви були привиті препаратом Pandemrix виробництва британської фармацевтичної компанії GlaxoSmithKline. Лікарі закликають громадськість не поспішати пов'язувати ці смерті із щепленням і зачекати на висновки медкомісії.

Тим часом, число інфікованих вірусом А/H1N1 у Німеччині з квітня цього року зросло до 60 тисяч осіб, більшість з них - у Баварії.

Нагадаємо, у Німеччині під час масової профілактики грипу А/H1N1 члени уряду, високопоставленим співробітникам міністерств і військовослужбовцям бундесверу роблять щеплення більш якісними препаратами, ніж іншим.

Вже поповзли чутки про "щеплення другого сорту".

Уряд дійсно замовив для цього кола осіб препарат, відмінний від вакцини Pandemrix (виробник GlaxoSmithKline), яким роблять щеплення жителям Німеччини. На думку експертів, у вакцини Pandemrix більше побічних ефектів: може відчуватися загальна слабкість, біль у суглобах. Крім того, від застосування цього препарату медики радять утриматися дітям та вагітним жінкам.

Що стосується державних чиновників і військовослужбовців, їм запропоновано препарат Celvapan виробництва Baxter. Як пояснюють фахівці, він краще переноситься організмом через відсутність сполук ртуті.

Читайте також:

Уряд Німеччини прищеплять від грипу якіснішою вакциною, ніж простих німців

У Німеччині зафіксоване масове зараження "свинячим грипом"

ВООЗ: на свинячий грип захворіють 2 мільярди людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: