Три вогняні фронти рухаються на Росію з Казахстану

На території Казахстану діють чотири вогнища площею до 2 тисяч гектарів кожен. Існує можливість поширення пожеж на територію РФ, під загрозою перебувають три населених пункти.

Три вогняні фронти рухаються до Алтайському краю і Новосибірської області з Казахстану, повідомив представник МНС Росії.

На території Казахстану діють чотири вогнища площею до 2 тисяч гектарів кожен, заявила начальник управління інформації МНС РФ Ірина Андріанова. Існує можливість поширення пожеж на територію РФ, під загрозою перебувають три населених пункти.

За словами Андріанової, пожежі на території Казахстану поки не гасять, роботи повинні початися лише вранці 9 вересня. Росія вже подала Казахстану запит про можливість використання своєї авіації для гасіння пожеж на прикордонній території.

Раніше стало відомо, що в Алтайському краї повністю згоріло село Миколаївка - 433 будинки, в яких проживали 1166 осіб. Людських жертв вдалося уникнути.

Повідомлялося, що від вогню вдалося врятувати населений пункт Бастан, проте тепер загорівся і він. Вже згоріли чотири будинки на околиці села. Всього в Бастане 440 будинків, у них живуть 1176 осіб. Його жителів евакуюють; до евакуації готуються також село Неводний (107 будинків, 249 жителів) та селище Іркутський (10 будинків, 60 осіб). Райони Алтайського краю, до яких підступили лісові пожежі, відключають від електрики.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв доручив губернатору Алтайського краю Олександру Карліну підготувати подання на чиновників, чиє бездіяльність призвела до лісових пожеж у регіоні, повідомляє прес-служба Кремля.

Крім того, Медведєв наказав підготувати всю необхідну інформацію для виплат компенсацій за втрачене майно.

Читайте також:

Незадовго до лісових пожеж у Підмосков'ї масово звільнили лісників

Вогонь охопив Нижнє Поволжя: згоріли півтисячі будинків, гинуть люди (відео)

Після спеки на Росію насуваються заморозки до -2 градусів

Рязанські чутки: на місці пожежі, яку загасив Путін, виросли квіти

Екологи: російська влада приховує загрозу "другого Чорнобилю"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: