Три європейських аеропорти змінили назву української столиці Kiev на Kyiv

Три європейських аеропорти змінили назву української столиці Kiev на Kyiv

Фото: Facebook/Любов Непоп

До того таке рішення ухвалило британське видання The Guardian.

Ще три європейських аеропорти долучились до інформаційної кампанії #KyivNotKiev та змінили назву української столиці під час використання.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент України Петро Порошенко.

"Дедалі більше міжнародних аеропортів та видань вказують назву Києва відповідно до нашого правопису. Аеропорти ще трьох європейських міст - Лондона, Будапешта і Таллінна, а також британське видання The Guardian - відтепер писатимуть назву столиці України Kyiv, а не Kiev", - розповів він.

Дедалі більше міжнародних аеропортів та видань вказують назву Києва відповідно до нашого правопису. Аеропорти ще трьох...

Опубліковано Петром Порошенком Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.

Зазначається, що таке рішення ухвалили міжнародний аеропорт Лутон у Лондоні, Талліннський аеропорт імені Леннарта Мері та міжнародний аеропорт ім. Ференца Ліста в Будапешті.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України закликало іноземні ЗМІ відкоригувати правопис назви Києва. Відомо, що іноземні медіа, зокрема одні з найпопулярніших, а також міжнародні аеропорти, назву столиці України пишуть некоректно, а саме - Kiev. Це подібно до звучання слова в російській мові, проте для передачі назви так, як вона звучить українською, варто писати Kyiv. Тож МЗС закликало користувачів Мережі публікувати звернення до іноземних ЗМІ, вказуючи з хештегом їхню назву, і додавати до них хештеги #KyivNotKiev і #CorrectUA.

Не KIEV, a KYIV: y США затвердили норми написання назви столиці України

Не KIEV, a KYIV: y США затвердили норми написання назви столиці України

Повʼязані теми:

Наступна публікація