Трибунал в Гаазі викликав Наомі Кемпбелл у справі ліберійського диктатора-канібала

Супермодель постане перед судом, щоб розповісти, як вона отримала величезний алмаз від колишнього диктатора Ліберії Чарльза Тейлора.

Міжнародний трибунал у Гаазі викликав для надання свідчень у справі проти колишнього диктатора Ліберії Чарльза Тейлора супермодель Наомі Кемпбелл.

Суд хоче допитати Кемпбелл щодо "кривавого алмазу" – величезного діаманту, подарованого їй Тейлором в 1997 році під час обіду в будинку колишнього президента ПАР Нельсона Мандели.

Раніше Наомі Кемпбелл відмовлялася давати свідчення у цій справі. "Я не хочу брати участь у справі цієї людини. Він коїв страшні речі, і я не хочу піддавати свою сім'ю небезпеці", - казала супермодель.

Чарльза Тейлора звинувачують у фінансуванні сепаратистів у Сьєрра-Леоне під час війни Ліберії з цією країною. Слідчі вважають, що на підтримку екстремістів, які відповідальні за загибель тисяч людей під час громадянської війни в 1991-2001 роках, йшли кошти від контрабанди алмазів.

Тейлор звинувачують за 11 статтями - у військових злочинах, злочинах проти людяності і порушеннях міжнародного гуманітарного права, зокрема в мародерстві, актах тероризму, вбивствах, зґвалтуваннях, сексуальному рабстві, використанні дітей-солдатів і навіть канібалізмі.

Читайте також:

Екс-президент Ліберії постав перед судом за зґвалтування та канібалізм

Ювілей Кемпбелл обійдеться в 3 мільйони доларів

Наомі Кемпбелл побила водія

"Залізну леді Балкан" достроково випустили з в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: