"Тримайся, братан". У Нью-Йорку на готелі Трампа з'явилося зображення Путіна

Влаштував акцію американський журналіст. 

Вночі 8 серпня на фасаді готелю президента США Дональда Трампа Trump SoHo спроектували фото російського лідера Володимира Путіна.

Про це повідомляє Business Insider.

До готелю підійшли п'ятеро осіб у касках і формі, що нагадує військову. В одного з учасників акції в руках був російський прапор. Люди вишикувалися біля входу до будівлі, а на її стіні паралельно проектували фото Путіна з написами "Ради допомогти, бро", "Слідуй за грошима", "Тримайся, братан" і так далі.

Відповідальність за організацію акції на себе взяв американський журналіст Робін Белл.  

Як повідомлялося раніше, у ЦРУ заявили, що Росія навмисно здійснювала кібератаки під час виборчої гонки, щоб допомогти Дональду Трампу виграти вибори, а не для того, щоб підірвати довіру до виборчого процесу країни. У розвідці встановили особистості тих, хто був тісно пов'язаний з російським урядом та зливав WikiLeaks тисячі повідомлень демократів, включаючи пошту голови передвиборчої кампанії Гілларі Клінтон.

Крім того, колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки Джей Джонсон заявив в ході слухань Комітеті з розвідки Палати представників, що російське втручання здійснювалося під керівництвом російського президента Володимира Путіна

Видання The Washington Post писало,  що Росія і президент Володимир Путін були пов'язані з виборами президента 2016 року. При цьому журналісти назвав подібні дії "звичайними" для Москви. 

У Кремлі причетність до втручання в американських виборах заперечували. 

ВідеоЕкс-директор ЦРУ заявив, що РФ вербувала агентів та втручалася у вибори США

Залиште свій коментар