Тріполі спростував готовність Каддафі відмовитися від влади

Офіційний представник лівійського уряду заявив, що полковник Каддафі не збирається іти у відставку, однак переговори про припинення вогню ведуться.

Повідомлення про готовність Муаммара Каддафі відмовитися від влади в обмін на гарантії особистої безпеки не відповідають дійсності, заявив офіційний представник лівійського уряду Муса Ібрагім.

За його словами, переговори ведуться тільки про припинення вогню, доставку гуманітарної допомоги і діалог між самими лівійцями.

Раніше російська преса з посиланням на високопоставлені джерела повідомила, що "полковник посилає сигнали про те, що він готовий залишити владу в обмін на гарантії безпеки. І такі гарантії йому готові надати".

При цьому, за даними ЗМІ, лівійський лідер наполягає, що у виборах, які відбудуться після його відставки, має взяти участь його син Сейф аль-Іслам. На цю умову, зі свого боку, може не погодитися опозиція.

Раніше повстанці в Бенгазі заявляли, що будь-які переговори з правлячим режимом можливі тільки після виїзду Каддафі та всієї його родини за кордон. У Тріполі ймовірність такого розвитку подій повністю відкидають, заявляючи, що полковник за жодних обставин не залишить країну.

Напередодні глава опозиційної Національної перехідної ради Мустафа Абдель Джаліль заявив, що повстанці не заперечують проти того, щоб Каддафі провів залишок днів у Лівії, однак лише за умови, що він перебуватиме під постійним наглядом.

Читайте також:

Після падіння режиму Каддафі НАТО віддасть Лівію ООН

Лівійський лідер Муаммар Каддафі погодився піти

Каддафі готовий перенести військові дії в Європу

У Лівію відправили секретну групу для ліквідації Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: