Тріумфальну площу у Москві оточила міліція

Біля пам'ятника Маяковському вишикувалися в колони близько 200 міліціонерів.

Периметр Тріумфальної площі в Москві перекритий металевим загородженнями, а біля пам'ятника Маяковському вишикувалися в колони близько 200 міліціонерів. На площі триває монтаж конструкцій для дозволеного столичною владою спортивного фестивалю за участю декількох десятків велотріальщиків.

О 18-тій годині також на Тріумфальній площі намічено проведення несанкціонованого мітингу опозиції, яка відстоює право на свободу зборів, закріплене 31-ю статтею Конституції РФ.

Поряд з площею припарковані вантажівки з солдатами Внутрішніх військ і автобуси з ОМОНом. За словами джерела в правоохоронних органах, до забезпечення безпеки залучено понад 800 військовослужбовців та міліціонерів.

Раніше московська влада заборонила коаліції "Інша Росія" проводити 31 серпня мітинг на Тріумфальній площі, мотивувавши це тим, що в цей час там буде проходити інший захід. У ГУВС Москви пообіцяли затримувати учасників несанкціонованого мітингу за порушення громадського порядку. Однак організатори акції заявили про намір її провести, незважаючи на заборону.

Попередня спроба "Іншої Росії" провести несанкціонований мітинг на Тріумфальній площі була припинена міліцією 31 липня. В результаті були затримані 47 активістів.

Всього опозиція планує провести до кінця поточного року три мітинги на захист свободи зборів: 31 серпня, 31 жовтня і 31 грудня. В "Іншої Росії" обіцяють провести ці акції в незалежності від дозволу влади.

Читайте також:

Пенсіонери перекрили центр Уфи

"Свобода" організує "Холодний душ на п`яну голову Мєдвєдєва"

Жителі острова Пасхи заблокували аеропорт, щоб захистити кам'яних ідолів

Чотири тисячі перуанців перекрили дорогу до столиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: