Триває суперечка навколо Македонії

Македонія і Греція відновили в ООН багаторічну суперечку щодо того, кому належить ім'я знаменитого полководця Олександра Великого.

Македонський
Lenta.ru
Взаємні претензії з'явилися у Афін і Скоп'є після розпаду Югославії в 91-му році, коли на міжнародній арені з'явилася Республіка Македонія.
Македонія і Греція відновили в ООН багаторічну політичну суперечку щодо того, кому належить ім'я знаменитого полководця - Олександра Великого.

У штаб-квартирі організації йдуть важкі переговори. Взаємні претензії з'явилися у Афін і Скоп'є після розпаду Югославії в 91-му році, коли на міжнародній арені з'явилася Республіка Македонія. Така назва сусідньої країни Грецію не влаштовує, оскільки на її території вже є історична область Македонія.

Вважається, що саме від підніжжя гори Олімп Олександр Великий почав свій знаменитий похід. Обидві сторони вже не раз говорили про намір досягти домовленості. Проте, не дивлячись на всі обіцянки нарешті знайти вихід з політичної безвихідної ситуації, і Афіни, і Скоп'є, все ще далеко від зближення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: