Тривають слухання у справі смерті Діани

Свідчення фотографів-папараці про загибель принцеси Діани і Доді аль-Файєда заслухають на цьому тижні в Королівському суді.

Свідчення фотографів-папараці свідків у справі про загибель принцеси Уельської Діани і її друга Доді аль-Файєда заслуховуватимуть на цьому тижні в Королівському суді в Лондоні, йдеться в повідомленні Королівського суду.

Головуючий на слуханнях суддя Скотт Бейкер заявив, що присяжні повинні будуть вирішити, чи сприяли дії папараці виникненню аварійної ситуації на дорозі.

У понеділок свої свідчення суду через відеозв'язок з Парижа дасть фотограф Стефан Дармон - один із семи папараці, заарештованих відразу після аварії, але потім відпущених на свободу.

Крім того, очікується, що суд заслухає свідчення сімейної пари. Подружжя стверджує, що після аварії бачили як поволі виїжджав з тунелю під мостом Альма білий "Фіат Уно", за кермом якого була людина, чия поведінка здалася їм підозрілою.

Принцеса Уельська Діана і її друг Доді аль-Файед загинули в автокатастрофі в Парижі в ніч на 31 серпня 1997 року.

Початі в січні 2004 року слухання по встановленню обставин їх смерті були відкладені на час розслідування обставин автокатастрофи в Парижі, в якій загинули принцеса, її друг і водій Анрі Поль.

Слухання поновилися 2 жовтня в Королівському суді Лондона під головуванням судді Скотта Бейкера і продовжаться, як очікується, декілька місяців.

Вердикт виноситиме журі з 11 присяжних, які відібрані судом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: