Тропічний шторм "Ерміна" досяг берегів США і завдав перші збитки

За прогнозами фахівців, існує великий ризик перетворення тропічних штормів в урагани найвищої категорії небезпеки.

Сформований в Атлантиці тропічний шторм "Ерміна" досяг американського штату Техас. Декілька населених пунктів, розташованих поблизу кордону з Мексикою, через сильний поривчастий вітер залишилися без енергопостачання, а деякі будинки пошкоджені.

Разом з тим, згідно з прогнозами метеорологів, у міру просування вглиб материка, шторм ослабне і в наступні дві доби його потужність значно знизиться. Проте "Ерміна" несе із собою не тільки сильний вітер і проливні дощі, які можуть викликати повені і сходження селів, але й небезпеку виникнення торнадо, в тому числі на північ-захід від міста Х'юстон.

Ще один сформований минулого тижня в Атлантиці тропічний шторм "Гастон" в останні кілька годин втратив свою міць. Стихія поширилася над частиною Малих Антильських островів і принесла з собою дощі та сильний вітер.

"Ерміна" став восьмим за рахунком сформувалися в Атлантиці тропічним штормом у нинішньому сезоні штормів і ураганів, який триває тут з 1 червня до 30 листопада. Згідно з прогнозами фахівців, у цей період можуть утворитися до 20 тропічних штормів, при цьому близько половини з них переростуть в урагани. Більш того, очікується, що від трьох до шести ураганів можуть досягти п'ятої, найвищої категорії небезпеки.

Читайте також:

Ураган Даніель досяг третьої категорії небезпеки і наближається до США

На західні райони Німеччини обрушився ураган

В Атлантиці зародився новий тропічний шторм "Ерл"

На кордон США та Мексики обрушився ураган "Алекс"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: