Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Троє американців стали жертвами кривавого нападу бойовиків на аеродром у Кенії

Двоє поранених вдалось евакуювати - напад відбито.

Троє громадян США загинули внаслідок нападу бойовиків угруповання Аль-Шабаб на аеродром в Кенії, який використовують американські військові.

Як повідомляє NBC News, серед загиблих один військовий і двох цивільних, які обслуговували техніку. Крім того, двоє поранені, але їхньому здоров’ю нічого не загрожує. Їхній стан стабільний і вони вже евакуйовані. Наразі на аеродромі встановлюють, що було пошкоджено із техніки після удару.

Ситуація в районі стабілізована. Над відбиттям атаки працювали і місцеві військові.

Аль-Шабаб – угруповання, що пов'язане з Аль-Каїдою. Бійці взяли відповідальність за напад. Основні сили угруповання базуються у сусідньому Сомалі. Бойовики були причетні до кривавих нападів у Кенії, внаслідок яких загинули десятки людей. Відтоді американці нанесли низку ударів по бойовиках Аль-Шабаб, ліквідувавши деяких із них.

Відео Трамп пригрозив ударом по 52 об'єктах в Ірані у разі будь-якої атаки з боку Тегерана

За словами президента США, йдеться про об'єкти, що мають значення для Ірана та його культури. Дональд Трамп нагадав - після вбивства іранського генерала Касема Сулеймані - Тегеран відкрито заявляє про намір атакувати американські цілі та цим загрозам слід покласти край. У відповідь на заяву Трампа іранське МЗС викликало посла Швейцарії, який представляє у країні інтереси США, і висловило йому протест.  

Трамп пригрозив ударом по 52 об'єктах в Ірані у разі будь-якої атаки з боку Тегерана

Залиште свій коментар

Вибір редакції