Трюдо обурений можливими "каральними" митами США проти канадських продуктів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

“Це спричинить масові перебої та зумовить чимало звільнень у США”, - прокоментував Трюдо погрози Трампа щодо запровадження мит.

Ймовірне запровадження США “каральних” мит на виготовлені у Канаді автомобілі матиме руйнівні наслідки для автобудівної галузі.

Про це в ефірі 680 CJOB заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

“Це спричинить масові перебої та зумовить чимало звільнень у США”, - прокоментував Трюдо погрози Трампа щодо запровадження мит.

При цьому Трюдо наголосив, що переговорна тактика Канади залишається незмінною, незважаючи на загрозливі заяви офіційного Вашингтона.

“Такі намагання тиску не змінюють нашу переговорну тактику”, - додав прем'єр-міністр Канади.

Трюдо заявив, що продовжуватиме захищати інтереси Канади.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп пригрозив накласти високі імпортні мита на виготовлені в Канаді автомобілі, якщо Оттава не пристане на запропоновані США умови вільної торгівлі.

Додамо, що Трамп може розпочати економічну війну не лише із Канадою. Приміром, конфлікт поміж Китаєм та США загострюватиметься, адже адміністрація Трампа хоче отримати мито на китайські товари вартістю 200 млрд доларів. Раніше президент Трамп погрожував застосувати мито практично до всього, що Китай продає Сполученим Штатам. Китайський імпорт товарів та послуг у Сполучені Штати минулого року склав майже 524 мільярди доларів.

Дві найбільші економіки світу замикаються у торговельному суперечці через звинувачення Вашингтона в тому, що Китай використовує спекулятивну тактику, спрямовану на витіснення технологічного панування Сполучених Штатів. Також йдеться і про кіберкрадіжки і вимоги, щоб американські компанії передавали комерційні секрети в обмін на доступ на китайський ринок.

Інвестори також висловили обурення агресивними тарифними діями Трампа і переймаються негативним впливом торговельних чвар між Пекіном та Вашингтоном на глобальне зростання.

Прес-служба Торгового представництва США відмовилася коментувати ймовірне збільшення мита до 25%.

11 липня у США оприлюднили новий список товарів китайського експорту загальною вартістю $ 200 млрд, які будуть обкладені додатковим митом у 10%.

Нагадаємо, раніше США та ЄС домовились не вводити жодних нових мит на імпорт продукції обох сторін на час переговорів щодо торгівлі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції