Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трюдо про заборону паранджі: держава не може вказувати жінці, що одягати

Премєр-міністр Канади переконаний, що заборона носіння релігійних символів є неконституційною.

Очільник уряду Канади Джастін Трюдо розкритикував обіцянку новообраного прем’єр-міністра провінції Квебек Франсуа Легольта заборонити усім держслужбовцям, які мають владні повноваження, носити "релігійні символи", наприклад, хіджаб чи кіппу.

Про це він заявив журналістам у Оттаві, пише CBC News.

Трюдо зазначив, що держава не повинна вказувати жінці, що вона може або що не може вдягати.

"Перш ніж забороняти державним службовцям носити релігійні символи, треба розглянути основні права громадян Канади", - наголосив Трюдо.

Як зазначається, для цього уряду Квебека треба буде застосувати лазівку у Конституції країни, яка дозволяє за певних умов не виконувати положення Хартії прав та свобод.

"Це треба ретельно обдумати, оскільки до відмови від захисту фундаментальних прав та свобод слід підходити із великою уважністю", - сказав прем'єр-міністр Канади.

У разі втілення пропозиції Легольта, звільнять величезну кількість держслужбовців, адже дія цього закону поширюватиметься на суддів, прокурорів, поліцейських і навіть учителів.

Нагадаємо, від першого серпня у Данії набула чинності заборона на приховування обличчя, яку парламент підтримав у травні. Заборонено носити паранджу і балаклави та інші предмети одягу, які можуть приховати обличчя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції