Трюдо відхрестився від політичної мотивації затримання головного фінансиста Huawei в Канаді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, Канаду повідомили про справу Ванжу за кілька днів до прибуття фінансиста до Ванкувера та затримання.

Рішення про затримання у Ванкувері фінансового директора китайської корпорації Huawei Technologies Менг Ванжу було ухвалене правоохоронцями без жодного політичного втручання.

Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, - пише Укрінформ.

За його словами, Канаду повідомили про справу Ванжу за кілька днів до прибуття фінансиста до Ванкувера та затримання. “Відповідні органи влади ухвалили рішення, ми були поінформовані ними про розробку справи за кілька днів до цього”, - наголосив прем’єр-міністр.

Він додав, що не обговорював затримання фінансового директора Huawei із іншими міжнародними лідерами. “Я не мав жодних прямих або опосередкованих розмов із моїми міжнародними колегами з цього приводу”, - відповів Трюдо на запитання про спілкування із послом Китаю в Канаді або прем’єр-міністром КНР.

Нагадаємо, що у Ванкувері при перетині канадського кордону на запит США затримали фінансового директора китайської корпорації Huawei Менг Ванжу. Америка підозрює її в організації ухилення компанією від виконання санкцій США стосовно Ірану. У МЗС Китаю розкритикували затримання, вимагаючи звільнити Ванжу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції