Трюдо відповів на лист маленького українця, який втратив кінцівки на Сході

Хлопчика лікують у Канаді.

12-річний Микола Нижниковський, який втратив три кінцівки через підрив міни на Донеччині, отримав листа підтримки від прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Слова Трюдо стали відповіддю на щемливого листа самого Миколи, який саме проходить лікування у Канаді. Хлопчик дякував як гостинній країні, так і медичним експертам, які повертають його до життя.

"Я був дуже зворушений листом Миколи. Його позитивне ставлення та сміливість надихають нас усіх", - написав, своєю чергою, прем'єр країни на своїй сторінці у Twitter.

 

У своїй відповіді Трюдо подякував юному українцю за його сміливість та запевнив, що канадська спільнота прагне допомогти таким же постраждалим як і він.

"Стосунки, які ти встановив з тими, хто піклується про тебе в моєму рідному Монреалі, яскравий приклад сильного зв'язку між канадцями та українцями", - написав політик, та побажав найскорішого одужання малюку, зауваживши, що його попереду очікує яскраве майбутнє.

Нагадаємо, що маленький Микола підірвався на міні у рідному Володарському Донецької області. Його брат загинув, а хлопчик втратив три кінцівки. За допомогою волонтерів Миколу разом з мамою вдалося відправити до Канади, де хлопцю встановили протези. Однак попереду на нього очікує тривала психологічна та фізична реабілітація.

Для підтримки малюка у Канаді навіть створили цілий сайт, де розповідають про трагедію війни на Сході України та збирають гроші на лікування Миколи та інших постраждалих. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: