Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трюдо відповів на лист маленького українця, який втратив кінцівки на Сході

Хлопчика лікують у Канаді.

12-річний Микола Нижниковський, який втратив три кінцівки через підрив міни на Донеччині, отримав листа підтримки від прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Слова Трюдо стали відповіддю на щемливого листа самого Миколи, який саме проходить лікування у Канаді. Хлопчик дякував як гостинній країні, так і медичним експертам, які повертають його до життя.

"Я був дуже зворушений листом Миколи. Його позитивне ставлення та сміливість надихають нас усіх", - написав, своєю чергою, прем'єр країни на своїй сторінці у Twitter.

 

У своїй відповіді Трюдо подякував юному українцю за його сміливість та запевнив, що канадська спільнота прагне допомогти таким же постраждалим як і він.

"Стосунки, які ти встановив з тими, хто піклується про тебе в моєму рідному Монреалі, яскравий приклад сильного зв'язку між канадцями та українцями", - написав політик, та побажав найскорішого одужання малюку, зауваживши, що його попереду очікує яскраве майбутнє.

Нагадаємо, що маленький Микола підірвався на міні у рідному Володарському Донецької області. Його брат загинув, а хлопчик втратив три кінцівки. За допомогою волонтерів Миколу разом з мамою вдалося відправити до Канади, де хлопцю встановили протези. Однак попереду на нього очікує тривала психологічна та фізична реабілітація.

Для підтримки малюка у Канаді навіть створили цілий сайт, де розповідають про трагедію війни на Сході України та збирають гроші на лікування Миколи та інших постраждалих. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції