Церква порадила Жириновському менше думати про секс

РПЦ натякає, що не слід все у житті зводити до статевих стосунків.

Глава синодального відділу по взаєминах РПЦ і суспільства протоієрей Всеволод Чаплін звернув увагу лідера ЛДПР Володимира Жириновського на те, що не слід все в житті зводити до статевих відносин.

"Мені б хотілося порадити йому більше молитися і вгору глянути на світ навколо себе, щоб зрозуміти, який він прекрасний і як багато в ньому речей, які набагато більше симпатичні, ніж нескінченна спроба урізноманітнити статеве життя", - сказав глава Всеволод Чаплін.

Таким чином він висловив своє ставлення до пропозиції Володимира Жириновського дозволити чоловікові укладати другий шлюб без розірвання попереднього з тієї причини, що "у нас 30 відсотків дітей народжується поза шлюбом", а нова схема поклала б на чоловіків відповідальність "і за другу сім'ю".

"Для православного християнина такі варіанти пристрою сімейного життя однозначно неприйнятні", - вважає священик.

Коментуючи слова Володимира Жириновського про те, що "в мусульманських регіонах у нас є така от" сіра схема багатоженства ", батько Всеволод заявив, що" у мусульман діє інша логіка, і, можливо, їм потрібно надати право відповідно до цієї логіки жити . Але що стосується нашого відомого політика, який пропонує такого роду варіанти, мені здається, що він вже все у своєму житті перепробував, і, напевно, йому стає просто дуже і дуже нудно ", - припустив протоієрей Всеволод.

Читайте також:

Жириновський запропонував зробити українців громадянами Росії

Жириновський розповів, коли Росія помириться з Україною

Жириновський не бажає воювати з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: