Ципі Лівні каже, що Ізраїль не веде війну проти Палестини

Ізраїль веде війну не проти мирного населення Палестини, а бореться з тероризмом в особі ХАМАС, заявляє глава МЗС Ізраїлю. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

На прес-конференції в Єрусалимі глава МЗС Ізраїлю Ципі Лівні заявила, що "ми не проти Палестини. Ми воюємо проти тероризму. Ми хочемо запустити мирний процес, аби створити видимість миру для двох країн, але оскільки ХАМАС атакує Ізраїль і не приймає вимоги міжнародного співтовариства, це – перешкода для міжнародного співтовариства і для самих палестинців. Це війна, що давно йде. ХАМАС атакував ізраїльтян, коли хотів, Ізраїль поводився стримано. Все помінялося, коли ми почали нашу операцію. Якщо Ізраїль атакуватимуть, Ізраїль відповідатиме".

Також Лівні заявила, що ізраїльська влада робить всі необхідні заходи, аби уникнути гуманітарної катастрофи в секторі Газа.

"Ми проживаємо складні дні військової операції. Ми підкреслюємо, що Ізраїль робить необхідні кроки, аби не було гуманітарної катастрофи. Ми не караємо мирне населення. Ми співробітничаємо з міжнародними гуманітарними організаціями. Ми робимо все можливе, аби задовольнити потреби мирного населення і уникнути великих жертв серед населення", - підкреслила Ципі Лівні.

Глава МЗС Ізраїлю додала: "ХАМАС співпрацює з Іраном, бере там зброю, шукає підтримки в "Хезболли". Офіційний уряд цього регіону розуміє нашу політику. Ми реалізуємо своє законне право на самозахист. Ми боремося проти екстремізму і тероризму. Це – цілі і завдання, які ми перед собою поставили".

Нагадаємо, всього в секторі Газа з 27 грудня минулого року, коли Ізраїль приступив до здійснення операції, 533 людей загинули, 2530 поранені.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: