ЦРУ: бен Ладен відійшов від керівництва "Аль-Каїдою"

Глава "Аль-Каїди" Усама бен Ладен зосередився на питанні забезпечення власної безпеки, фактично відсторонившись від керівництва терористичною організацією.

Про це заявив у четвер директор ЦРУ Майкл Хейден, повідомляє AFP.

За його словами, бен Ладен "вимушений витрачати дуже багато сил на виживання. "Аль-Каїду" він очолює лише номінально, фактично не беручи участі в оперативному керівництві цією організацією". При цьому Хейден підкреслив, що спецслужби США як і раніше вважають ліквідацію бен Ладена однією зі своїх головних цілей. "У цієї людини особливий статус. Для прихильників бен Ладена як в "Аль-Каїді", так і в інших терористичних групах його смерть або затримання матимуть величезне значення", - сказав глава ЦРУ.

Хейден також заявив, що, за даними, що є у ЦРУ, бен Ладен як і раніше ховається в важкодоступному районі на афгано-пакистанському кордоні. Пояснюючи, чому главу "Аль-Каїди" дотепер не вдалося зловити або знищити, Хейден нагадав, що територію, на якій, імовірно, ховається бен Ладен, практично неможливо повністю обстежувати. Крім того, відзначив глава ЦРУ, "Бен Ладен старається, щоб його не знайшли".

Директор ЦРУ також розповів, що "Аль-Каїда" як і раніше залишається однією їх головних загроз безпеки США - "це найжорстокіший, здатний пристосовуватися до будь-яких обставин ворог - більш небезпечнішого у Америки ніколи не було".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: