ЦРУ могло запобігти теракту 11 вересня

Екс-директор ЦРУ Джордж Тенет не використав сили й засоби, що є у його відомства, аби запобігти теракту 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку.

Колишній директор ЦРУ Джордж Тенет не використовував сили, що є у його відомства, і засоби для запобігання теракту 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку, йдеться в доповіді комісії зі внутрішніх розслідуваннях ЦРУ, яку цитує агентство Ассошиейтед Прес.

Автори доповіді також розкритикували головне розвідувальне управління США за відсутність чіткого плану боротьби з терористичним угрупуванням "Аль-Каїда", яке США вважають організатором терактів 11 вересня. Тоді терористи літаками атакували башти-близнюки Міжнародного торговельного центру в Нью-Йорку, загинуло близько трьох тисяч чоловік.

Джордж Тенет, екс-директор ЦРУ
Джордж Тенет займав пост директора ЦРУ з 1997 року і пішов у відставку в 2004 році "з особистих мотивів"
„Агентство і його співробітники не виконували свої зобов'язання в належній мірі, і їх робота оцінена як незадовільна, вона не завжди була ефективною," – говориться в тексті доповіді.

Документ, що виявив помилки й недоліки керівників управління, був підготовлений у червні 2005 року під керівництвом генерального інспектора ЦРУ Джона Хелгерсона й опублікований тільки у вівторок, 21 серпня, за спеціальним запитом конгресу США, узгодженому з президентом Джорджем Бушем.

Майкл Хайден, чільний директор ЦРУ
news.yahoo.com
Майкл Хайден, чільний директор ЦРУ
„Думається, що обнародування цієї доповіді приведе в сум'яття співробітників агентства, які знаходяться на службі своїй країни," - заявив нинішній глава ЦРУ Майкл Хейден.

Джордж Тенет займав пост директора ЦРУ з 1997 року і пішов у відставку в 2004 році "з особистих мотивів".

Теракт 11 вересня
news.yahoo.com
Теракту 11 вересня могло б і не статися...

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: