Туніс відправив спецслужби на захист кордонів від емігрантів

Уряд Тунісу направив до кордону спецпідрозділи сил безпеки, що будуть протистояти потоку нелегальних мігрантів.

Влада Тунісу направила в прибережні райони країни спецпідрозділи сил безпеки, які спробують зупинити потік біженців, що мають намір перебратися в Європу. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на джерело в туніському уряді.

За останні дні на італійський острів Лампедуза, який знаходиться між Тунісом і Сицилією, на човнах і плотах перебралися близько 5000 осіб, а тільки в ніч на 13 лютого там було затримано близько 1000 іммігрантів.

У суботу італійська влада оголосила режим гуманітарної катастрофи через наплив біженців з Тунісу. Як повідомлялося, берегова охорона не встигає переправляти біженців з Лампедузи до центрів тимчасового утримання, на острові вже відчувається брак питної води. Тим часом міністр внутрішніх справ Італії Роберто Мароні заявив, що веде переговори з урядом Тунісу про відправку на кордон італійських поліцейських для посилення контролю за еміграцією.

За даними туніських ЗМІ, від 1000 до 1500 потенційних емігрантів були заарештовані при спробі переходу кордону. Неназване джерело агентства підкреслило, що уряд робить все можливе, щоб зупинити масовий вихід біженців. При цьому співрозмовник AFP вказав, що це явище не стало чимось новим або властивим лише жителям Тунісу.

Нагадаємо, в середині січня 2011 року в Тунісі відбулася революція, в результаті якої президент був повалений, а влада перейшла до тимчасового уряду. Політична нестабільність призвела до економічного спаду. Як повідомлялося, доходи лише туристичної галузі країни за січень 2011 знизилися на 40 відсотків.

Читайте також:

Італія запровадила режим гуманітарної катастрофи

Євросоюз залишив поваленого президента Тунісу без грошей

Прем'єр Тунісу попросив президента-втікача не повертатися

Туніські поліцейські приєдналися до демонстрантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: