Туніс вимагає у Саудівської Аравії видачі екс-президента

У МЗС Тунісу екс-президента назвали злочинцем, що підштовхнув жителів країни до громадянської війни.

Тимчасовий уряд Тунісу направив офіційний запит владі Саудівської Аравії, де більше місяця тому сховався скинутий президент Зін аль-Абідін бен Алі, з вимогою екстрадиції.

"Проти колишнього президента висунуті нові звинувачення... зокрема в тому, що він посіяв розбрат між громадянами країни, спонукавши їх вбивати один одного", - йдеться у заяві МЗС.

Як повідомлялося, у неділю увечері, 20 лютого, МЗС Тунісу також адресував владі королівства запит про стан здоров'я екс-лідера країни, зажадавши підтвердити або спростувати чутки про його кончину.

Нагадаємо, 4 лютого Євросоюз прийняв рішення заморозити на своїй території активи і банківські авуари 46-ти найближчих родичів колишнього президента Тунісу Зін аль-Абідін Бен Алі і його дружини Лейли Трабелсі.

Раніше низка країн ЄС в односторонньому порядку заморозили рахунки бен Алі і його дружини.

"Жасминова" революція відбулася в Тунісі 14 січня. У ході народних заворушень, що не вщухали цілий місяць, загинули більше 80 людей, сотні постраждали. Президент бен Алі втік з Тунісу з родиною до Саудівської Аравії і на наступний день був усунутий з посади Конституційною радою країни.

Читайте також:

У поваленого президента Тунісу відібрали особистий літак

Знайдено схованки екс-президента Тунісу: мільйони доларів роздадуть бідним

Президенту Тунісу і півсотні його соратникам остаточно "обмежили свободу"

Євросоюз залишив поваленого президента Тунісу без грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: