Туніс вважає, що Мєдвєдєв гідний Нобелівської премії миру

В туніському керівництві переконані, що Мєдвєдєв заслуговує Нобелівську премію "вже сьогодні" і "куди більше, ніж президент США Барак Обама, що отримав її авансом".

У Тунісі вважають, що президент Росії Дмитро Мєдвєдєв гідний Нобелівської премії миру за зусилля, які він вживає для врегулювання внутрілівійского конфлікту. З подібною заявою перед журналістам виступив спецпредставник президента РФ по Африці Михайло Маргелов.

За його словами, про те, що Мєдвєдєв гідний Нобелівської премії було сказано "на високому офіційному рівні". Зокрем Маргелов згадав голову МЗС Тунісу Мульда Кефі.

Як повідомив Маргелов, в туніському керівництві переконані, що Мєдвєдєв заслуговує Нобелівську премію "вже сьогодні" і "куди більше, ніж президент США Барак Обама, що отримав її авансом".

У суботу, 18 червня, Маргелов повернувся з поїздки до Лівії, де провів ряд переговорів з представниками лідера джамахірії Муаммара Каддафі, а також з представниками бунтівного уряду країни - Національної перехідної ради. У ході переговорів Маргелов пообіцяв, що Росія надасть гуманітарну допомогу як лівійським повстанцям, так і офіційній влади країни.

Громадянська війна в Лівії між прихильниками Каддафі та його противниками триває з лютого 2011 року. В кінці травня Росія заявила про своє визнання Ради в якості легітимного партнера по переговорах, однак не визнала її офіційною владою Лівії. Тоді ж Москва погодилася стати посередником у врегулюванні лівійської кризи. Росія дотримується нейтральної позиції, не підтримуючи жодну зі сторін.

Що стосується Обами, то Нобелівська премія миру була вручена йому восени 2009 року, менш ніж через рік після його вступу на посаду президента США. Присудження Нобелівської премії Обамі викликало широку громадську дискусію.

Читайте також:

ЗМІ: Мєдвєдєв переконує Каддафі піти у відставку

Мєдвєдєв пророкує нову гонку озброєнь після 2020 року

Мєдвєдєв видав указ про захист росіян за кордоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: