Туніські поліцейські приєдналися до демонстрантів

Загальна вимога учасників акції протесту - відсторонення від влади наближених колишнього президента країни, скинутого після перевороту.

Десятки співробітників поліції приєдналися до багатотисячного мітингу, що проходить у суботу в столиці Тунісу, місті Туніс. Як повідомляється, поліцейські вимагають підвищення оплати праці.

Загальна вимога учасників акції протесту - відсторонення від влади наближених колишнього президента країни, скинутого після перевороту.

В натовпі демонстрантів помічений плакат "посібникам тиранії немає місця в уряді народної єдності".

Поліцейським, які приєдналися до демонстрантів, вдалося заблокувати автомобіль колишнього спікера парламенту Фуеда Мебази, проте потім йому все ж таки дозволили проїхати. Мебаза обіцяв, що нова влада повністю порве з минулим країни, в Тунісі була проведена амністія політв'язнів та знято заборону на політичні партії.

Однак у тимчасовому уряді залишаються особи, які раніше були союзниками екс-президента Зін ель-Абідін Бен Алі, наприклад, колишній прем'єр-міністр Мохаммед Ганнучі. Сам він обіцяє, що після парламентських і президентських виборів, які пройдуть в країні протягом шести місяців, піде з політики.

У грудні 2010 в Тунісі почалися акції протесту, які переросли в масові заворушення. Президент Бен Алі був змушений тікати з країни після 24 років правління. У ході заворушень загинули, за різними оцінками, до 100 людей.

Читайте также:

Албанія взяла приклад з Тунісу і повстала проти влади

Родич поваленого президента Тунісу помер від ножових поранень

Охоплений заворушеннями Туніс сформує новий уряд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: