Туреччина активізувала постачання озброєння сирійським антиурядовим силам в Ідлібі – Reuters

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона не хоче втрачати свій вплив у регіоні в разі наступу армії сирійського диктатора Асада.

Туреччина почала нарощування постачання озброєння сирійським антиурядовим силам в провінції Ідліб для допомоги їм у боротьбі проти армії сирійського диктатора Башара Асада, яка готується за підтримки Росії та Ірану до наступу на регіон.

Про це агентству Reuters розповіли кілька високопосадовців в лавах антиурядових сил.

Вони зазначили, що Туреччина направила більше військової допомоги антиурядовим силам у провінції Ідліб та навколо неї, оскільки на зустрічі 7 вересня лідери Туреччини, Росії та Ірану не дійшли згоди щодо "правильності" наступу сирійського уряду на Ідліб.

"Вони пообіцяли повну військову підтримку Туреччини для довгих і тривалих боїв", - заявив один із високопоставлених командирів армії антиурядових сил.

Переважно, їм було направлено величезну кількість боєприпасів та ракет для систем "Град".

"Ці постачання зброї та боєприпасів дозволять продовжити боротьбу та забезпечити, щоб наші запаси не вичерпувались в разі облоги", - підкреслив командир.

Фотогалерея Як жителі провінції Ідліб готуються до наступу армії Асада (9 фото)

Нагадаємо, напередодні газета The Wall Street Journal з посиланням на представників американської адміністрації повідомила, що президент Сирії Башар Асад дозволив урядовим військам у ході операції в провінції Ідліб застосувати хлор.

Вашингтон, Лондон і Париж неодноразово попереджали, що в разі застосування сирійським режимом хімзброї при звільненні провінції Ідліб, сили проамериканської коаліції вчинять відповідні дії.

З дня на день армія сирійського диктатора Асада готується почати наступ на провінцію Ідліб – останню територію в країні, яку контролюють антиурядові сили. Попередньо кілька авіаударів на кордонах провінції вже здійснила російська авіація, яка підтримує Асада і його режим.

ВідеоАсад дозволив наступ на Ідліб із застосуванням газоподібного хлору – The Wall Street Journal

Сирійські війська за підтримки РФ готуються до наступу на провінцію Ідліб, яка межує з Туреччиною і стала останнім оплотом сирійської опозиції. Наступ із застосуванням газоподібного хлору начебто дозволив своїм силам президент Сирії Башар Асад, - повідомляє видання The Wall Street Journal із посиланням на американську владу. Прихильники Ассада вже завдали кілька авіаударів, є загиблі.

Асад дозволив наступ на Ідліб із застосуванням газоподібного хлору – The Wall Street Journal

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції