Туреччина приєднається до військової операції у Лівії

В операції будуть задіяні чотири фрегати, підводний човен і корабель забезпечення.

 Парламент Туреччини 24 березня схвалив участь своєї країни в морській блокаді Лівії, організованою її партнерами по НАТО.

Як повідомляється, в операції будуть задіяні чотири фрегати, підводний човен і корабель забезпечення.

Туреччина раніше вже кілька разів блокувала пропозицію інших держав альянсу, які мали намір передати загальне керівництво операцією проти лівійського режиму від Вашингтона до НАТО. Без згоди Туреччини такий крок здійснити неможливо, оскільки всі рішення усередині альянсу приймаються консенсусом.

Турецьке керівництво неодноразово висловлювало занепокоєння з приводу залучення інших країн в конфлікт між прихильниками і супротивниками полковника Муаммара Каддафі, пропонуючи тим і іншим негайно припинити вогонь і почати переговори.

У Тріполі лівійську опозицію вважають "терористами", з якими не може бути переговорів, а в Бенгазі заявляють, що готові до обговорення лише умов, на яких Каддафі піде з влади.

Як відомо, протистояння влади й опозиції в Лівії триває з середини лютого. Через місяць після його початку в ситуацію втрутилося світове співтовариство. Рішенням РБ ООН лівійської авіації заборонили будь-які польоти, а країни-члени ООН отримали право здійснювати будь які заходи для захисту цивільного населення від нападів з будь-якого боку.

Нагадаємо, Туреччина була серед країн, міжнародних спостерігачів від яких запросила до себе Лівія незадовго до початку військової операції коаліції.

Все про події у Лівії читайте тут

Читайте також:

В операції проти Лівії бере участь жінка-пілот

Коаліція розбомбила житлові райони Тріполі: лікарня переповнена тілами загиблих

Обама не віддасть Нобелівську премію миру через війну в Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: