Туреччина розпочала військову операцію в Сирії. Одне з міст "накрили" артвогнем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Турецькі військові обстріляли місто підконтрольне військам Асада.

Турецька армія 10 лютого розпочала військову операцію та обстріляла війська презиеднта Сирії Башара Асада з допомогою артилерії.

Про це повідомляє арабський телеканал "Al-Jazeera".

Згідно з інформацією, турецька армія обстрілює з важких артилерійських знарядь місто Саракіб і його околиці, де дислоковані загони армії президента Сирії Башара Асада.

В Мережі з'явилося відео, як з провінції Ідліб працює турецька артилерія.

Нагадаємо, колона військової техніки з Туреччини 9 лютого перетнула кордон із Сирією і увійшла на територію провінції Ідліб. 

До цього під час свого візиту до Києва президент Ердоган звинуватив сирійську владу і Росію у порушенні домовленостей щодо ситуації в Ідлібі. "Режим (прим. Асада) за сприяння РФ зробили в Ідлібі те, що зробили (прим.: бомбардування провінції). І зараз ці люди (прим.: біженці) рухаються в бік нашого кордону. За останніми даними понад мільйон осіб, діти дорослі зі своїм майном прямують до Туреччини. На сьогодні  у нас в країні понад 4 мільйони сирійців", – зазначив турецький лідер.

Зазначимо, що війська Асада за підтримки РФ, попри домовленості про перемир'я, пішли в активний наступ на Ідліб, щоперебуває під контролем Демократичних сил, які підтримує Туреччина. 

Відео Турецькі військові обстріляли сирійське місто Таль-Рифат: щонайменше 11 людей загинули

Турецькі військові гатили по місту Таль-Рифат, що за 20 км від турецького кордону. Один зі снарядів розірвався у дворі місцевої школи, коли діти саме виходили з уроків. Загинуло 11 людей, серед них - 8 дітей. Поранено ще 21.  

Турецькі військові обстріляли сирійське місто Таль-Рифат: щонайменше 11 людей загинули

Залиште свій коментар

Вибір редакції