Туреччина та РФ на фінішній прямі до підписання угоди про спільне виробництво ракет

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сторони узгоджують останні деталі.

В Туреччині заявили про високу ймовірність підписання з РФ угоди про спільне виробництво ракет, а також передавання технології для розроблення власних оборонних систем.

Про це пише Daily Sabah з посиланням на слова управління оборонної промисловості Туреччини Ісмаїла Деміри.

"Ми підпишемо угоду після узгодження остаточних деталей щодо спільного виробництва деяких деталей в Туреччині й обміну технологіями", - сказав Демір.

Раніше, 12 липня, до Анкари (Туреччина) доправили першу партію російського обладнання з протиракетної оборони С-400. 

Штати неодноразово закликали Туреччину відмовитися від купівлі російських зенітно-ракетних комплексів С-400. Інакше Анкарі пригрозили "серйозними наслідками". В результаті, Штати не продадуть Туреччині ані F-35 (американський винищувач-бомбардувальник), ані Patriot (зенітно-ракетні комплекси).

Зазначимо, що міністр оборони Туреччини Хулуси Акар заявив, що Туреччина придбає у Росії зенітно-ракетні системи С-400 через нагальну потребу забезпечити безпеку країни. За його словами, розміщення С-400 в Туреччині розпочнеться в жовтні, а командування ЗС Туреччини пізніше визначить місця їх дислокації.

Відео Ердоган та Путін підписали меморандум щодо Сирії

Президенти Росії та Туреччини шість годин обговорювали військову операцію на північному сході Сирії і зрештою підписали меморандум. У документі зазначили, що сьогодні, опівдні, на сирійську сторону кордону увійдуть російські та сирійські силовики, а курди цю територію - мають покинути. Росія і Туреччина разом патрулюватимуть на території 10 км від кордону на захід та схід від району проведення операції "Джерело миру".

Ердоган та Путін підписали меморандум щодо Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції