Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туреччина та Росія відновлять переговори щодо "Турецького потоку"

Проект "Турецький потік" вже підготовлений російською стороною до практичної реалізації.

На зустрічі між главою Міністерства енергетики РФ Олександром Новаком і віце-прем'єром Туреччини Мехметом Шимшекаовим буде обговорюватися проект газопроводу "Турецький потік".

Про це повідомив віце-прем'єр Росії Аркадій Дворкович, передає Інтерфакс.

"Турецька сторона підтвердила готовність до відновлення діалогу на цю тему. Міністр енергетики РФ сьогодні проведе консультації з цього питання", - сказав російський віце-прем'єр.

Як повідомляє агентство, проект "Турецький потік" вже підготовлений російською стороною до практичної реалізації: у РФ повністю готова інфраструктура для поставок газу в чорноморську магістраль, закуплені труби для морської частини, укладені контракти на будівництво морської магістралі.

Проект міжурядової угоди російська сторона направила Анкарі ще до політичного загострення. За останні роки уточнилася конфігурація проекту: з чотирьох ниток по 900 км кожна він скоротився до двох: для турецького ринку та півдня Європи. Від кордону з Туреччиною магістраль, як очікується, продовжить проект ITGI Poseidon - через Грецію і Іонічне море на південь Італії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Російська Федерація припиняє будівництво "Турецького потоку", оскільки він підпадає під закон про заходи проти Туреччини.

Чиновник пояснив, що проект, як і всі інші, в яких Росія співпрацює з Туреччиною, підпадає під дію російського закону про спеціальні економічні заходи, які є правовою основою для прийняття Кремлем обмежувальних заходів стосовно Туреччини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції