Туреччина відреагувала на теракт новими заходами безпеки біля аеропорту Ататюрка

Тепер транспорт ретельно оглядається на великій відстані від летовища.

На місце теракту в Стамбулі повертаються люди, котрі були присутніми напередодні під час атаки на аеропорт Ататюрка і пережили шок. Саме летовище вже майже повернулося до звичного життя, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Всі рейси зараз вилітають і приймаються за розкладом. Пошкоджені приміщення закриті. Співробітники аеропорту зізнаються, що самого теракту чекали. "Кожний працівник аеропорту передбачав, що це станеться. Це серце країни. Напади вже траплялися раніше – Султанахмет, Таксім, всі знали, що скінчиться це тут. Ситуація була напружена, заходи безпеки підвищені. Та цього було не уникнути", - каже один із них.

Як працює аеропорт у Стамбулі після теракту

Аеропорт повертається до нормального життя, не зважаючи на те, що частини приміщень, які були пошкодженні, досі закриті. Рейси відлітають та повертаються до Стамбулу. Всіх шокував розмах вибуху. Працівники аеропорту зізнаються, що теракту очікували. Заходи безпеки посилені. 

На об'єкті та довкола нього ще більше посилені заходи безпеки. Правоохоронці зупиняють машини, просять людей виходити, обшукують їх і транспорт ще на підходах до аеропорту. У поліцейських зняті запобіжники на автоматах, вони тримають пальці на курках. Виглядають не знервованими, а готовими до будь-чого.

В аеропорт поволі повертаються люди, які були свідками трагедії. Вони залишили там свої речі, сотні валіз зібрані в окремій кімнаті. Дехто з очевидців готовий розповісти про пережитий жах. "Я був у лаундж-зоні турецьких авіаліній і якраз дрімав, але мене розбудив вибух. Він був дуже близько. Спочатку здалося, ніби я у фільмі, люди почали бігти. В моїх думках промайнули картинки з Парижа і Орландо. Це жахливе відчуття, коли ти розумієш, що можеш померти", - розповів американець Томас Кемпер.

Усе про теракт у Стамбулі: кількість загиблих, ким були нападники, ситуація з рейсами

Експерти вже говорять про нову площину терактів. Напад був дуже зухвалий і добре підготований. Його здійснено перед зонами безпеки. Отже, тепер владі потрібно ще більше розширювати ці зони. А отже, створювати ще більше дискомфорту для пасажирів. А це – удар по галузі туризму, яка є дуже важливою для бюджету Туреччини. Посольство України в цій країні вже радить українським громадянам утриматися від поїздок до Стамбула.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: