Туреччина вторгнеться до Іраку?

Турецька армія зосередила на кордоні з Іраком близько 140 тисяч військовослужбовців, заявив у понеділок міністр закордонних справ Іраку.

танки в місті
За оцінками спецслужб, стягнуто більше 140 тисяч військовослужбовців і різна техніка
Турецька армія зосередила на кордоні з Іраком близько 140 тисяч військовослужбовців, заявив у понеділок міністр закордонних справ Іраку Хошияр Зебарі, повідомляє агентство Рейтер.

На північному кордоні Іраку відбувається масштабна мобілізація військ. За оцінками спецслужб, стягнуто більше 140 тисяч військовослужбовців і різна техніка," - заявив Хоїшяр Зебарі на прес-конференції.

Як заявив 29 червня глава турецького МЗС Абдуллах Гюль, Туреччина готова до проведення військової операції в Північному Іраку проти бойовиків сепаратистської Робочої партії Курдистану, що базуються там (РПК). За даними турецьких військових, сукупна чисельність курдських бойовиків складає близько п'яти тисяч чоловік, з них близько трьох тисяч базується в Північному Іраку.

РПК з 1984 року веде озброєну боротьбу за створення на південному сході Туреччини так званого незалежного Курдистану. Конфлікт Туреччини з РПК привів до загибелі близько 40 тисяч чоловік.

турецька армія
Турецька армія зосередила на кордоні з Іраком близько 140 тисяч військовослужбовців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: