Туреччина закликає ЄС скасувати візи для своїх громадян

Своєю чергою, країна виконуватиме вже чинну угоду між Євросоюзом, спрямовану на припинення потоку мігрантів.

Турецький міністр у справах Євросоюзу Омер Челік наполягає на лібералізації візового режиму з Євросоюзом, повідомляє "Радіо Свобода".

Зазначається, що "без такого кроку з боку ЄС Анкара буде не дуже позитивно сприймати створення нових механізмів із контролю міграційних потоків.

Також, у Туреччині зазначили, що країна буде повною мірою реалізовувати вже чинну угоду між Євросоюзом і Туреччиною, спрямовану на припинення потоку мігрантів.

Челік додав, що перемовини із міністрами закордонних справ ЄС в Братиславі закінчилися "дуже сильним консенсусом про зосередження на позитивному порядку денному і з метою подальшого розширення співпраці між Туреччиною і ЄС".

Своєю чергою, у ЄС наголошували, що причина відмови безвізового режиму з Туреччину закладена у переслідуваннях турецькою владою людей після липневих подій.

Безвізовий режим із Євросоюзом може запрацювати вже у жовтні

Про це заявив єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган. 4 дні тому комітет Європарламенту у закордонних справах уже проголосував за те, щоб якнайшвидше скасувати візи для українців. Однак тепер за це має проголосувати ще й увесь Європарламент, а потім - підтвердити Єврокомісія.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: