Туреччина заявила, що у консульстві Саудівської Аравії вбили та розчленували журналіста

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Журналіст зник ще минулого тижня.

Турецька влада заявила про наявність аудіо- та відеозаписів, які вказують на те, що відомого саудівського журналіста Джамаля Хашоггі вбили у консульстві Саудівської Аравії.

Про це повідомляє The Washington Post.

59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену в будівлю не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Вона пізніше сказала, що не довіряє цій інформації і не знає, де зараз перебуває журналіст.

Справою зникнення журналіста зайнялися турецькі спецслужби. Вони заявили, що мають записи, які вказують на те, що Хашоггі вбили, розчленували та вивезли за межі установи.

"Звукозапис, зокрема, дає деякі з найбільш переконливих і страхітливих доказів того, що Саудівська Аравія несе відповідальність за смерть Джамаля Хашоггі", - розповіли офіційні особи.

Також у матеріалі The Washington Post зазначають, що на записі з посольства розповідається, що трапилося з Джамалем після його входу туди.

"Ви можете почути його голос і голоси людей, які розмовляють по-арабськи", - сказав чоловік ознайомлений з аудіозаписом на умовах анонімності.

Також він додав, що на чутно, як Хашоггі допитували, катували, а потім вбивали.

Підкреслюється, що у журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і наслідного принца Мухаммеда бін Салмана.

Нагадаємо, 6 жовтня в місті Русе у Болгарії вбили 30-річну журналістку Вікторію Маринову. Її побили, зґвалтували і задушили. Під час останнього випуску програми, яку вела Марінова, вона представила двох журналістів, які розслідують ймовірні випадки корупції, в яких брали участь кошти Євросоюзу. Ведуча сказала, що її програма проведе аналогічні розслідування.

Відео У справі про вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного

Побиття, зґвалтування і удушення. У справі про звіряче вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного. Це громадянин Болгарії віком до 30 років. Затримали його у Німеччині. Про деталі слідства вже за дві години розповість прем'єр-міністр Болгарії. 

У справі про вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного

Залиште свій коментар

Вибір редакції