Турецькі прикордонники розстрілюють біженців на кордоні із Сирією - ЗМІ

Серед вбитих біженців були діти

Турецькі прикордонники розстрілюють біженців на кордоні із Сирією при спробі останніх перетнути кордон із Туреччиною. Про це пише "The Times" з посиланням на Сирійську обсерваторію з прав людини.

У виданні зазначають, що за чотири місяці турецькими прикордонниками було вбито шістнадцять осіб, троє з яких – діти.

Втім, у Вільній поліції Сирії, яку підтримує Великобританія, а також сирійці, які мешкають у Туреччині, заявляють, що ця цифра значно більша.

При цьому, видання підкреслює, що така ситуація повинна змусити ЄС задуматись над правильністю свого рішення щодо угоди, яку Євросоюз уклав з Туреччиною щодо розв'язання "кризи біженців" у Європі, та над класифікацією Туреччини як "безпечної країни третього світу".

Нагадаємо, що Туреччина та ЄС уклали угоду, згідно з якою, Європа поверне до Туреччини всіх мігрантів, які прибули до ЄС після 20 березня. Взамін, Туреччина отримає безвізовий режим із ЄС та фінансову допомогу, а саме 3 млрд євро на підтримку біженців.

А потім, ЄС виділить ще 3 млрд євро до 2018 року, коли Анкара складе список проектів, що можуть потребувати фінансування.

При цьому, у Німеччині вважають, що біженцям, які відмовляються від пропозицій роботи та вивчення німецької мови необхідно відмовляти у довгостроковому праві проживання в країні. Зокрема, новий закон щодо вимог до інтеграції біженців, буде презентовано у травні. Серед іншого, у тексті закону також йтиметься і про проживання біженців, адже "ми не хочемо створювати ґетто". Німецькі посадовці заявляють, що біженці повинні проживати там, де вважає за потрібне держава, а не самі біженці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: