Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турецький парламент дозволив своїм військам ще рік воювати в Сирії та Іраку

Мандат дозволяє Туреччині вторгатися в сусідні країни.

Парламент Туреччини продовжив до 30 жовтня 2017 року дозвіл уряду використовувати війська на території сусідніх Сирії і Іраку.

Про це повідомляє Анадолу.

Поточний мандат закінчується 2 жовтня. Згідно з новим рішенням турецького парламенту, уряду уповноважений вести військові дії в Сирії та Іраку для боротьби з будь-якою групою, що загрожує країні.

Мандат дозволяє військові вторгнення Туреччини в Сирію і Ірак і дозволяє іноземним силам використовувати турецьку територію для можливих операцій проти одних і тих же загроз, включаючи "ІД" і РПК, які вважаються терористичними організаціями в США, Туреччини і ЄС.

Нагадаємо, вранці в середу, 24 серпня, турецька армія почала наземну операцію проти бойовиків "Ісламського держави" у прикордонних районах Сирії. Першими із застосуванням авіації і танків були атаковані укріплені позиції терористів у місті Джараблус.

Як заявив глава МВС Туреччини Ефкан Ала, наземна операція отримала назву "Щит Євфрату". Вона буде тривати до "усунення всіх загроз з боку ІД". "Щит Євфрату" став першою наземною операцією турецьких військових з літа 2015 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції