Турецький політолог розповів ТСН.uа, чому провалився військовий переворот

Змовників не підтримала навіть армія.

Група військових не захопила владу в Туреччині через недостатній рівень невдоволення політикою президента і відсутність підтримки армії.

Таку думку ТСН.uа висловив Тогрул Ісмаїл, турецький політолог, професор Університету економіки і технологій торгової палати Туреччини.

"Спроба перевороту в Туреччині провалилася, тому що навіть армія, яка повинна була стати рушійною силою перевороту, не була готова виступити проти влади", - вважає експерт.

І хоча реальні організатори перевороту остаточно ще не названі, політолог впевнений, що це була невелика частина високих чинів, які не змогли заручитися підтримкою більшості, в тому числі – політичних сил.

"Невдоволення Ердоганом є, але воно не досягло такого рівня, щоб військові були готові померти заради відсторонення його від влади", - упевнений експерт-міжнародник. Крім того, він вважає, що змовники недооцінили людей, які були готові йти на вулиці і протистояти перевороту. "Люди дуже швидко активізувалися. У нас в Анкарі була і стрілянина, і польоти авіації, але це не лякало людей на вулицях, вони були готові воювати і в підсумку перемогли", - резюмує Ісмаїл.

ВідеоПрихильники Ердогана вийшли на вулиці Стамбула. Ексклюзивне відео ТСН

Всі найважливіші новини про спроби військового перевороту в Туреччині, свідчення очевидців і коментарі експертів дивіться 16 липня о спеціальному випуску ТСН о 10:00.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: