Турецький терорист хоче супроводжувати Папу Римського до Португалії

Терорист, який колись вчинив замах на Папу Римського Іоанна Павла II, прийняв католицизм і хоче поїздити по святих місцях з Бенедиктом ХVI.

Турецький терорист Алі Агджа, який в 1981 році вчинив замах на Папу Римського Іоанна Павла II, попросив уряд Португалії дозволити йому супроводжувати нинішнього голову Ватикану Бенедикта ХVI під час чотириденного візиту до Португалії, який починається у вівторок.

Як повідомив адвокат Алі Оджан, офіційний Лісабон дозволу не дав. За словами юриста, запит був направлений ще два місяці тому. З канцелярії португальського прем'єр-міністра прийшов лист, що свідчило, що прохання буде проаналізовано, але до цих пір певної відповіді не послідувало.

Адвокат розповів, що колишній терорист 13 травня хотів би разом з Бенедиктом ХVI здійснити паломництво до Фатіми - португальське селище, де в 1917 році трьом пастушкам явилася Богоматір. "Мій підзахисний вірить у чудодійну силу Фатіми", - додав він.

Після замаху на Папу Римського Алі Агджа провів 29 років у в'язниці. Терорист заявив про каяття і перейшов з ісламу в католицизм. Після виходу чотири місяці тому на волю, він проживає на батьківщині, в Туреччині, але попросив надати йому португальське громадянство.

Іоанн Павло II після замаху тричі відвідував Фатіму на знак подяки за свій порятунок. Як стверджує католицька церква, Богородиця повідала португальським пастушкам "секрети Фатіми", серед яких було і пророкування про замах на Папу Римського.

Читайте також:

На Папу Римського подали до суду за сексуальне насильство

Папа Римський заснув під час меси

Папа Римський пробачив The Beatles всі їхні гріхи

У Британії збираються заарештувати Папу Римського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: