Вийшов на волю турецький терорист Алі Агджа, який стріляв у Папу Римського

Після звільнення Мехмет Алі Агджа планує заробити 7 мільйонів доларів на своїх спогадах про замах на главу католицької церкви.

В понеділок, 18 січня, з турецької в'язниці на свободу вийшов Мехмет Алі Агджа, який у 1981 році у Ватикані скоїв замах на життя Папи Римського Іоанна Павла II.

Після звільнення терорист проведе два дні в одному готелів Анкари, після чого, за словами його адвокатів, відправиться на деякий час "до узбережжя відпочити". Потім 52-річний Агджа планує зустрітися з чинним понтифіком Бенедиктом ХVI.

Крім того, він повідомив про намір написати разом з американським письменником Деном Брауном спільну книгу "Код Ватикану", а потім на її основі зняти повнометражний фільм. Також турку запропонували 2 мільйони доларів за ексклюзивне інтерв'ю для документального фільму і 5 мільйонів доларів за написання двох книг, одна з яких - його автобіографія.

Алі Агджа відсидів у тюрмі 30 років. Зараз завершується термін його ув'язнення за вбивство журналіста, скоєне в 1979 році. Покарання за замах на понтифіка Агджа відбув ще в 2000 році – на прохання Іоанна Павла II турка помилували. Тоді його випустили з італійської в'язниці, але одразу екстрадували на батьківщину.

Нагадаємо, замах на понтифіка стався у 1981 році на площі Святого Петра у Ватикані, коли Іоанн Павло вітав натовп віруючих. Алі Агджа вдалося підібратися до Папи буквально на відстань в декілька кроків. Терорист здійснив декілька пострілів, перш ніж його спіймали. Згодом це називали дивом - кулі не зачепили життєво важливих органів понтифіка.

У в'язниці Агджа розкаявся і заявив, що хоче прийняти християнство.

Читайте також:

Під час різдвяної меси божевільна напала на Папу Римського

Алі Агджа, який стріляв у Папу Римського, хоче перейти в християнство

Ватикан вирішив захистити Папу копірайтом

Найвідоміший боснійський ісламіст втік з в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: