Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турист із Китаю провів відпустку на Балі і захворів коронавірусом. Ще двоє відпочивальників під підозрою

Через інфекцію на острові очікують тривале зменшення туристичних потоків.

На Балі перевіряють інформацію про можливе розповсюдження коронавірусу після того, як у туриста з Китаю, який провів відпустку на індонезійському острові, підтвердили захворювання. 

Про це повідомляє DailyMail.

Відомо, що чоловік на ім'я Джин повернувся із Балі до Китаю 28 січня, а через тиждень у нього підтвердили захворювання на коронавірус.

Представники охорони здоров'я припускають, що пацієнт заразився після подорожі, однак обіцяють перевірити, чи не міг він захворіти раніше, та планують відстежити усі місця його перебування на острові.

Тим часом ще двоє китайських туристів із симптомами грипу перебувають в ізоляторі лікарні Сангла індонезійського міста Денпасар та очікують результатів тесту на коронавірус.

Повідомляється, що через коронавірусну інфекцію в Індонезії очікують тривалий і суттєвий спад туристичних потоків. 

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 178 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції