Туристи в Італії платитимуть 1 євро за ніч

Уряд Італії вводить податок на туризм. Відтепер стягуватиметься з кожного туриста, що приїжджає до Венеції і Флоренцію, податок у розмірі 1 євро за ніч. Відвідання Риму обійдеться у 2 євро.

Італія вводить податок на туризм, заявив прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі.

Він назвав "абсолютно логічним" стягувати з кожного туриста, що приїжджає до Венеції і Флоренцію, податку у розмірі 1 євро за ніч. Перебування в Римі обійдеться дорожче: там планується стягувати з кожного, хто зупиняється в готелі або пансіоні по 2 євро на добу.

Раніше з аналогічною пропозицією виступив глава з туризму Барселони. Навіть податок в 1 євро за ніч принесе Каталонії 15-20 мільйонів євро на рік і допоможе їй компенсувати урізані державні субсидії.

Завдяки введенню такого податку міста отримують можливість компенсувати урізання держпідтримки під час кризи.

Туристичний податок вже введений у низці німецьких міст і може бути введений в Берліні. У свою чергу державний секретар Франції з питань туризму Фредерік Лефевр заявив, що жодні додаткові податки на туристів в країні поки що вводити не планується.

Нагадаємо, головним суперником європейської туристичної галузі є Китай, все активніше переманювати до себе гостей з-за кордону. У 2009 році Китай міцно влаштувався в першій п'ятірці країн - лідерів за доходами від туризму, витіснивши з неї Великобританію.

Читайте також:

Італія запропонувала Єгипту електромагнітний щит від акул

Берлусконі уникнув відставки

У Римі в двох посольствах пролунали вибухи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: