Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туск і Джонсон посварилися, хто з них "містер Brexit без угоди"

Сторони ніяк не дійдуть згоди щодо виходу Британії з ЄС.

Глава Європейської Ради Дональд Туск і прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон розсварилися через вихід Британії з ЄС. Сторони не дійдуть згоди щодо угоди, яка була підписана раніше. Джонсон хоче внести до неї правки, а Брюссель не хоче. Тож вихід Британії з ЄС може відбутися без угоди. Сторони звинувачують одна одну в небажанні до компромісів і назвали опонента "містер Brexit без угоди".

Такими заявами Туск і Джонсон обмінялися в рамках саміту "Великої сімки" (G7) у Франції, передає ВВС.

Туск зазначив, що Брюссель готовий вислухати Джонсона, якщо його ідеї щодо Brexit будуть реалістичними. Якщо ж ідеться про вихід Британії із ЄС без угоди, то співпраці ніякої не буде.

Переговори Туска й Джонсона заплановані в рамках G7 на неділю, 25 серпня.

G7, Велика сімка
Associated Press

Раніше новий британський прем'єр-міністр Борис Джонсон пообіцяв, що Велика Британія за будь-яких умов вийде зі складу ЄС до 31 жовтня, навіть якщо це відбудеться без угоди з Брюсселем. Водночас Джонсон розкритикував угоду з ЄС, досягнуту його попередницею Терезою Мей і розраховує укласти новий договір. Він хоче виключити з документу прописаний там режим backstop, мета якого запобігти відновленню жорсткого митного і прикордонного контролю між членом ЄС Республікою Ірландія та частиною Сполученого Королівства Північною Ірландією.

У Євросоюзі вкотре заявили, що не мають наміру повертатися до переговорів щодо угоди про Brexit.

Своєю чергою Дональд Трамп раніше вже радив Великій Британії вийти з Європейського Союзу без угоди, якщо країну не влаштовують запропоновані Брюсселем умови.

Відео Жорсткий Brexit і серйозні зміни для британського уряду – Борис Джонсон стане прем’єр-міністром

Британія обрала наступника Терези Мей. Консервативну партію країни, а відтак і уряд, очолить добре відомий політик, колишній глава МЗС і мер Лондона, Борис Джонсон. Офіційно його призначать прем'єр-міністром вже 24 липня. Чим запам'ятався політик і чому після його приходу на британській уряд очікують кадрові зміни - ТСН розповість.  

Жорсткий Brexit і серйозні зміни для британського уряду – Борис Джонсон стане прем’єр-міністром

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції