Туск переплутав СОТ і ОЕСР

Прем'єр-міністр Польщі в заяві про Росію переплутав СОТ із ОЕСР. Радість Росії тривала недовго.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, 27 листопада, кажучи про те, що не має наміру перешкоджати входженню Росії до СОТ (Світову організацію торгівлі), мав на увазі не СОТ, а ОЕСР (Організацію економічного співробітництва й розвитку). Про це повідомляє AFP із посиланням на слова прес-секретаря Туска Агнєшку Лишку.

Росія поки не є членом ні СОТ, ні ОЕСР. До СОТ Росія хоче вступити з 1994 року. За правилами організації, членом СОТ може стати країна, яка дістане схвалення з боку всіх, хто вже увійшов до торгового клубу.

У свою чергу, ОЕСР об'єднує 30 найбільших країн з ринковою економікою. Ця організація запросила Росію провести переговори по вступу до неї у квітні 2007 року. ОЕСР називають також "клубом багатих країн".

Нагадаємо, наприкінці травня 2007 року президент Польщі Лех Качиньський виступив із заявою, в якій повідомив про блокування Польщею переговорів між ЄС і Москвою про вступ Росії до СОТ через проблему навколо ембарго на поставки польського м'яса до Росії.

Уряд прем'єр-міністра Дональда Туска одержав у суботу, 24 листопада, в сеймі вотум довіри. Виступаючи перед депутатами, Туск заявив, що має намір поліпшити відносини з Росією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: